Блог пользователя - Євген Шаповалов

Стаття 2011 року про повстання чорнобильців у Донецьку...

Дежавю з чорнобильцями

Ця стаття увійшла в книгу "Прозвение сквозь презрение" Василия Лабунина Донецк "Каштан" 2012.

Дуже гірко дивитись, як сьогодні влада цькує ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. Такого сучасний світ ще не бачив. І все це відбувається у нас, в незалежній Україні

 

Шахтеры, шахтерики, шахтерчики... На майдан выходили: одни за свободу, другие за сало...

https://www.youtube.com/watch?v=VXlhu-GjpXw
Костянтин ХОЛОДОВ: Шахтар, ти репетуєш за гроші? У тебе хата горить, дурню!

Ти ходиш по рясно полятому кров'ю Героїв Печерську і репетуєш про пайку. Добре тобі, шахтар. Тобі нічого зараз не загрожує.

Год тому назад...

"Треть города уехала.
Вчера закрылось "Сельпо""...

ЦЬОГО ЛИСТА НАПИСАВ МЕНІ ВИКЛАДАЧ ОДНІЄЇ ЗІ ШКІЛ ДРУЖКІВКИ ЩЕ НАПРИКІНЦІ ЧЕРВНЯ 2014 РОКУ.

Тоді ніхто не знав чим закінчиться окупація нашого міста. Автор чесно й конструктивно описує стан справ в місті. Це всідчення скчасника тих подій. Сьогодні у мене таке враження, що дружківчани забули, що тоді відбувалося. Але хто не пам'ятає минулого, у того немає майбутнього...

Пропоную до Вашої уваги:

ДРУЖКОВКА СЕГОДНЯ ГЛАЗАМИ ИНТЕЛЛИГЕНТА..

ОНИ НАШЕГО ЛЕНИНА. А МЫ ИХНЕГО СТУСА !!!

http://novosti.dn.ua/details/249161/
Сепаратисты хотят снести барельеф Стусу у филфака ДонНУ

БУРЯТСКИЙ РАЙ...

Вчера разговаривал со знакомым, с которым провел молодость в шахтерском поселке. Они были в 60-х годах прошлого века переезжие на нашу шахту с Краснодарского края. Весной он со всей семьей (дети, внуки) переехал сначала в Крым, потом по программе для беженцев в подмосковье, а в итоге оказался в Бурятии.
Когда он собирался выезжать то причину, как ни странно, называл ту, что ему, якобы, не давали разговаривать на русском. "Задолбала эта украинская телячая мова!!!" - говорил он мне доверительно.

Беркут, зрада - синоніми...

Надаю Вашій увазі відео Донецька, вул. Артема, на початку березня 2014 (!) року.
Легіони завезених з районів і міст Донбасу "протестувальників" кричать "БЕРКУТ!". Видно, що це зігнані з ахметовських заводів кріпаки, бо самі не знають де у Донецьку знаходиться СБУ і питають про це перехожих. https://www.youtube.com/watch?v=zz1ntdLbF5g

ЧОМУ ВЧИТЕЛІ КОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ ОБУРИЛИСЯ, КОЛИ ЇМ НА КОНФЕРЕНЦІЇ ПОЧАЛИ ЧИТАТИ ДОПОВІДЬ ПРО "РУСЬКИЙ МІР" ?..

Пришло от добропольских друзей-агитаторов...

Информация, пропаганда для населения, деморализация войск противника. 

ДОНБАС (коротко)

Історично і з волі влади склалося так, що на Донбасі зібралися для спільного життя люди, які готові багато і важко фізично працювати і отримувати за це більш-менш гідну плату. Тут не уживалися художники, поети, музиканти, письменники. Всі таланти, які виходили з донбаського середовища, досягнувши успіхів, виїжджали з регіону. На Донбасі немає для них підпитки. Про одноманітні, осоружні шахтарські будні багато цікавого і правдивого не напишеш, те ж про сталеварів і машинобудівників. Це штучно створене місце проживання, - "промзона".

Що таке "гібридна війна"?

 

Кажуть, що цю нашу «гібридну війну» придумав Путін. Але це далеко не так. Він справно копіює тільки те, що вже було в історії Росії.

Самий близький до нас приклад «гібриду» був створений саме Росією і саме на Україні, тільки сто років тому. Згадаємо історію.

Адекватна ли реакция константиновцев на смерть маленькой Полины?

 Я всю трудовую жизнь проработал в Константиновке. Я хорошо знаю город, горожан, знаю их менталитет, привычки, обычаи, знаю историю города. Как и весь Донбасс, индустриальная Константиновка много трудилась ради достойной зарплаты и уважения своего труда. Именно эти качества и стремления десятилетиями воспитывала и поддерживала власть в людях, и за ними забылись такие приоритеты, как мораль, этика, интеллигентность. Их отсутствие списывалось на победы в соцсоревнованиях, борьбу трудовых коллективов за звание "коммунистического труда", другие трудовые победы.

Подписаться на RSS - Блог пользователя - Євген Шаповалов

Популярный контент