Будинок 237, по вулиці Ново-Садовій, побудований до 1917 р.

В 2013 році пожежа знищила стару, віком до 1917 року, будівлю по вулиці Ново-Садовій, будинок 237. Зникла ще одна частка нашої історії. Будинок, хоча вже в перебудованому вигляді, уже був у процесі викупу новим власником, у старого, який проживає в Москві. Після пожежі довірені особи старого власника-арм'янина планують розібрати будинок на цеглу.

Зважаючи на те, що будинок перепродавався, всі історичні свідоцтва про людей, що тут жили, знищені часом, пожежею, а я так вважаю, що і нашою ліністю і байдужістю.

Цей, чи не найпоетичніший куточок старої Костянтинівки — Ново-Садова у кварталі між вулицями Московською і Ленінградською, Пушкінською і Жовтневою — є окрасою нашого міста. Тут ще зберіглася атмосфера 1910-х — 1930-х, в оточенні вишуканої «ленінградської» 1950-х.(перетин Ленінградської і Пушкінської).

Думав, що це мої суб'єктивні враження, а не так давно узнав, що центр Краматорська після другої світової війни відновлювали ленінградські архітектори... То може і тут не без тих впливів...

І. Бредіхін.